Super Promocje

E-mail`owe powitanie
Przed przystąpieniem do współpracy należy wysłać powitalny e-mail, na który należy powołać się w trakcie formalizowania współpracy - 30% rabatu przez pierwsze trzy miesiące na usługi księgowe.

W grupie raźniej
Osoba, która dzięki mojemu Klientowi nawiąże współpracę z moim biurem, otrzyma w okresie pierwszych trzech miesięcy 30% rabatu na usługi księgowe, podobnie jak osoba polecająca mnie.

Migracja
W przypadku przejścia z innego biura do Experta proponuję korzystny bonus - 50% rabatu przez pierwsze trzy miesiące na usługi księgowe.

Powyższe promocje nie łączą się.

Cennik

Wysokość miesięcznego lub jednorazowego honorarium za świadczone usługi zależy przede wszystkim od ich zakresu. Przy ustalaniu honorarium biorę pod uwagę: pracochłonność wynikającą z ilości dokumentów i stopnia trudności operacji gospodarczych, formę prowadzenia księgowości, ilość wspólników, ilość zatrudnionych pracowników. Usługi o charakterze ciągłym kalkulowane są w oparciu o stawki ryczałtowe, zawarte w umowie z Klientem.

Nazwa usługiCena
Księgi rachunkoweod 600 zł
Podatkowa księga przychodów i rozchodówod 100 zł
Ryczałt / Karta podatkowaod 100 zł
Kadry, płace, ZUSod 30 zł
Zeznanie roczneod 30 zł

Powyższe ceny są cenami netto i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wynagrodzenie za zlecenia, wykraczające poza zakres objęty opłatą ryczałtową, jest ustalane indywidualnie z Klientem, przed rozpoczęciem wykonywania usługi.

Serdecznie zapraszam do współpracy.